Betpas Neden Değişti?

0

Betpas Neden Değişti?

Kaçak bahis sitelerinin belirli olmayan zamanlar içerisinde adresi değişmektedir. Bu değişiklik için sizlere haber verileceğinden emin olabilirsiniz. Ancak bazı siteler, adresini anında değiştirmediğinden sorunlar yaratıyor. Ödemeler için beklememek ister misiniz? Tercihinizi Betpas giriş adresinden yana yapmalısınız. Betpas para çekme yöntemleri ile anında çekim yapabilmenizi sağlamaktadır. Hızlı para çekilmesinin yanında giriş adresinin de kısa süre içerisinde değiştiği gözlemleniyor. Giriş adresi engellemesi ve değişikliği hakkında sizlere sosyal medya hesaplarından paylaşılmaktadır.

Betpas adresi için değişiklik yapıldıktan sonra duyuru yapılmaktadır. Bu duyurunun sosyal medya hesaplarından da yapıldığı biliniyor. Twitter, Instagram ve Faceobok hesapları üzerinden yenilenen adresini öğrenebilirsiniz. Giriş adresi değişikliği hakkında bilgi sahibi olmak için cep telefonunuzun mesaj kutusuna da bakabilirsiniz. SMS üzerinden yeni adres için duyuru yapılmaktadır.

Betpas Açıldı

Her zaman adresini değiştirmeyen Betpas sitesi, BTK engellemesi sebebi ile adresini değiştirmektedir. Oyuncuların değişiklik sonrasında bilgi sahibi olabilmeleri için hesap bilgilerine göz atmaları gerekiyor. Hesabınıza sorunsuz girersiniz. Bunun için Türkiye’deki giriş adresini öğrenmeniz şarttır. Arama motorundan da son giriş adresini öğrenmeniz mümkündür.

Betpas Duyuru Yapacak mı?

Giriş adresini değiştirmek zorunda kalan Betpas güncel giriş adresi, yenilenen adresinin duyurusunu yapmıştır. En çok tercih edilen kumar şirketi, adresinin değişmesinin ardından oyunculara bilgi vermiştir. Gerçek Poker, Rulet ve diğer kumarhane oyunlarını oynamak için son giriş adresine girebilirsiniz.

Paylaş.

Yazar Hakkında

Cevap Yaz